klub malých dětí Lumek - Je tam opravdu skřítek, nebo není?!


o.s. Lumen

 

LUMEN – OBČANSKÉ SDRUŽENÍ

je občanské sdružení, které podporuje celoživotní vzdělání a rozvoj osobnosti každého z nás, kdo na sobě chce pracovat a Dobřichovice, kde sídlíme, má na dosah. Nabízíme průběžně kurzy, přednášky i individuální hodiny v oblasti péče o tělo i duši, zdravého životního stylu, rozvoje osobnosti, komunikace a ruský jazyk.

 

LUMEK – KLUB MALÝCH DĚTÍ

VÍCE DĚTÍ V REGIONU, ŠIRŠÍ NABÍDKA LUMKU

Pravidelně každý všední den v týdnu je otevřen klub malých dětí Lumek v Dobřichovicích a nově na Mořince. Nabízí možnost vzdělávání dětí od 2 let. Nástup nejmenších dětí je posuzován individuálně.

 

Program klubu Lumek vznikl na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, programu Školy podporující zdraví Státního zdravotního ústavu a osobnostní a sociální výchovy.

 

Zároveň má náš program duši - inspirací je nám běh přírody, svátků a zvyklostí v roce, otevřenost a partnerství s dětmi a rodinami. Pořádáme pravidelná příjemná setkání rodin na Slavnostech během roku, které navazují na program klubu malých dětí Lumek.

 

LUMEK NA MOŘINCE - klid a pohoda v přírodě

 

Od srpna 2010 je otevřen druhý klub malých dětí Lumek s celodenním provozem, a to na Mořince.

Mořinka je krásná vesnička na kopci nad Lety, 7 minut jízdy autem z Dobřichovic. Máme k dispozici úžasné nové prostory v rekonstruované budově obecního úřadu ve velikosti dobřichovického Lumku. Využívat budeme i přilehlou zahrádku, blízké hřiště a na procházky budeme chodit do nedalekého lesa.